Referencie

S výberom spoločnosti P.S. Zvarex sme nadmieru spokojní vzhľadom na to, že dokázali aj napriek enormnému tlaku na splnenie termínu zvládnuť výrobu vo vynikajúcej kvalite a s profesionálnym prístupom až do finálnej inštalácie s dopravou priamo na miesto určenia.

Tomáš Schmidt, Wenta Group s.r.o.

Firma PS Zvarex ma zaujala na internetovej stránke a neváhal som ju osloviť a musím povedať že nebanujem. Po zaslaní objednávky veľmi rýchla reakcia. Nasledovalo zameranie , objednávka a dodanie materiálu priamo na miesto výkonu prác.Na dohodnutý termín firma PS Zvarex dokázala realizovať a splniť všetky požiadavky aké som požadoval. Som spokojný s výberom tejto firmy P.S. ZVAREX s.r.o Jaslovské Bohunice 

Kollár Štefan, Križovany

V súvislosti s firmou P. S. Zvarex  môžeme konštatovať, že spolupráca bola na vysokej úrovni, a to počnúc od komunikácie pri zadávaní zákaziek až po samotné zrealizovanie diel. S rýchlosťou dodania a kvalitou spracovania výrobkov sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme aj fakt, že firma zabezpečuje práce vrátane dopravy a montáže. S výberom firmy sme boli spokojní a môžeme ju len odporučiť.

Maroš Dunda, obec Jaslovské Bohunice

Sme spoločenstvo vlastníkov bytov „Botanická 5636“.  S  firmou P.S. ZVAREX s.r.o Jaslovské Bohunice už niekoľko rokov spolupracujeme. Opakovane sme sa na firmu P.S. ZVAREX s.r.o Jaslovské Bohunice obracali s našimi požiadavkami a sme rozhodnutí s touto firmou naďalej spolupracovať. Stretli sme sa u tejto firmy  s vysokou odbornosťou za veľmi prijateľnú cenu. Kvalitne, rýchlo a veľmi profesionálne  zrealizovali všetky naše požiadavky. Zabezpečili dovoz aj montáž svojich produktov. Odborne nám vždy poradili. S firmou P.S. ZVAREX s.r.o Jaslovské Bohunice sme veľmi spokojní.

Ing. Viera Gbelcová, Spoločenstvo vlastníkov bytov

S firmou P.S. Zvarex sme spolupracovali na zákazke pre Volkswagen Slovakia a.s., do ktorého sme dodávali vozíky Trolley. Spolupráca prebehla na vysokej úrovni počnúc od zadania objednávky až po jej samotné vyhotovenie na základe technického náčrtu. Môžem  konštatovať, že P.S. Zvarex je spoľahlivá firma, ktorá dokáže splniť aj náročné požiadavky nemeckého koncernu.

Martin Majerník, Tripsy s.r.o.

Bol som veľmi spokojný s objednávkou aj s vypracovaním, dobrá kvalita, mal som predtým bránu od iného a škoda , že som nepoznal skôr túto firmu. Len odporúčam…

Marek Bobko, Trnava

Služby pre firmy

Venujeme sa priemyselnej kovovýrobe pre firmy i živnostníkov. Na základe technického nákresu vyrábame na mieru najrôznejšie kovové konštrukcie (veľké i malé) podľa potrieb zákazníka, sme schopný vysokej výrobnej kapacity. Bez problémov zhotovíme vzorky (sample) a poradíme Vám pri možnom ďalšom vývoji výrobku. Spolupráca s firmami je možná nielen v Trnavskom kraji (Trnava, Piešťany, Hlohovec), ale aj Bratislavskom (Bratislava, Pezinok, Senec), Nitrianskom (Nitra, Šaľa, Topoľčany) či Trenčianskom kraji (Trenčín). Príklady realizácií:

Cenová ponuka

Služby pre verejnosť

Vyrobíme Vám na mieru všetko podľa Vašich predstáv. Presvedčte sa o našej profesionalite a kontaktujte nás. Dohodneme si s Vami osobné stretnutie, na ktorom zameriame bránu, plot či inú konštrukciu. Na základe vašich požiadaviek spracujeme cenovú ponuku a po dohode zahájime výrobu. Po ukončení výroby Vás budeme kontaktovať ohľadom montáže. Ponúkame výrobu:

Cenová ponuka